ZHANG JIA GANG CITY Firma NANCHENG MACHINERY CO., LTD

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAutomatyczna napełniacz wody

Napełniarka do napełniania gazem Napowietrzanie Napełnianie Capping Combiblock

Orzecznictwo
Najlepsza jakość, najlepsza obsługa po sprzedaży, jesteś najlepszym zespołem! Peter, jesteśmy przyjaciółmi na zawsze.

—— Pan m buraihi

Linia produkcyjna działa płynnie, bardzo szybko serwis posprzedażowy, nasza firma jest bardzo zadowolona ze współpracy.

—— Daniel Carrizo

Im Online Czat teraz

Napełniarka do napełniania gazem Napowietrzanie Napełnianie Capping Combiblock

Duży Obraz :  Napełniarka do napełniania gazem Napowietrzanie Napełnianie Capping Combiblock

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: NC
Orzecznictwo: CE/ISO
Numer modelu: BXGF

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: USD +90000 + UNIT
Szczegóły pakowania: Wyeksportowany drewniany futerał
Czas dostawy: 45 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 10 + JEDNOSTKA + miesiąc
Szczegółowy opis produktu
materiał: SUS304 Pojemność: 2000BPH
Moc: 4,6KW Waga: 2500kg
Napęd typu: Elektryczne Kontroli: PLC + ekran dotykowy
Warunek: Nowy Kolor: dostosować
typu: Napełnianie grawitacyjne

Opis produktu

Ta automatyczna maszyna do napełniania wodą jest idealnym urządzeniem do produkcji butelkowanej wody pitnej, napojów alkoholowych i innych płynów innych niż gaz. Ta maszyna może być stosowana do wszystkich rodzajów produktów z tworzyw sztucznych, takich jak PET, PE. Rozmiar butelek waha się od 250 ml do 2000 ml, podczas gdy w międzyczasie potrzeba kilku zmian, aby zmierzyć objętości butelek. Maszyna zbudowana jest z doskonałej stali nierdzewnej o wysokim standardzie antykorozyjnym. Konstrukcja maszyny podąża za technologią niemiecką i włoską. W porównaniu z tradycyjną maszyną, nasze maszyny charakteryzują się wysoką precyzją przetwarzania i bardziej stabilną pracą. Ta seria urządzeń do napełniania waha się od 3000BPH do 32000BPH.

Nasza maszyna do napełniania wodą charakteryzuje się niskim zużyciem wody, niewielkim zajmowaniem miejsca oraz łatwą obsługą. Jednocześnie poprawia warunki sanitarne i upraszcza konserwację. Może doskonale wypełniać funkcję automatycznego mycia, napełniania i zamykania, która została zaakceptowana przez naszych klientów jako techniczny produkt dojrzały i jakościowy.

Proces pracy
1. Wstępne podawanie i rozszyfrowywanie

Przyjmuje dojrzały, standaryzowany na całym świecie sposób podawania i wstępnego kodowania preform, w którym preformy przechodzą przez windę preformy i są przekazywane do prefiksu. Wewnątrz prefiksu wstępnego, preformy są automatycznie sortowane i dostarczane przez dwa pochylone cylindry obracające się z taką samą prędkością, a pozostałe zostaną wybrane przez koło gwiazdowe i odesłane do leja wstępnego. Cały proces preformowania jest całkowicie automatyczny i ma wysoką wydajność bez zadrapań preform.

2. Grzejnik
Przyjmuje dojrzały, standaryzowany na całym świecie sposób podawania i wstępnego kodowania preform, w którym preformy przechodzą przez windę preformy i są przekazywane do prefiksu. Wewnątrz prefiksu wstępnego, preformy są automatycznie sortowane i dostarczane przez dwa pochylone cylindry obracające się z taką samą prędkością, a pozostałe zostaną wybrane przez koło gwiazdowe i odesłane do leja wstępnego. Cały proces preformowania jest całkowicie automatyczny i ma wysoką wydajność bez zadrapań preform.
3 . Jednostka wydmuchująca

Specjalny manipulator dostarcza podgrzane formy wstępne do form wzdłuż określonej krzywej krzywej. Po przedmuchaniu rozciągającym preforma zostanie przedmuchana do butelek przez połączenie sprężonego powietrza pod wysokim ciśnieniem. Specjalny manipulator wysyła skończoną butelkę wzdłuż określonej krzywej krzywej.

4. Urządzenie do napełniania

Butelki z rozdmuchiwaniem są transportowane do wypełniacza za pośrednictwem koła gwiazdowego. Po wejściu do napełniacza butelka jest przytrzymywana przez chwytak cylindra podnoszącego i realizuje się w górę iw dół pod wpływem krzywki.
Wypełniacz stosuje metodę napełniania grawitacyjnego. Otwór butelki podnosi się, otwierając zawory napełniające i rozpoczyna się napełnianie. Podczas gdy produkt podnosi się i zamyka otwór powrotu powietrza, wypełnienie zostanie zakończone. Po napełnieniu usta butelki przesuwają się w dół i opuszczają zawór napełniający.

5. Jednostka zamykająca

Butelki wprowadzają cappera za pomocą koła gwiazdowego przejścia. Nóż przeciwobrotowy klapy blokuje szyjkę butelki, aby utrzymać butelkę pionowo i zapobiec obracaniu się. Głowice zamykające utrzymują rewolucję i wykonują rotację. Pod działaniem krzywki, działanie nasadki, nasadki tulejowej, zakrętki i nasadki rozładowczej, aby zakończyć cały kurs zakrywania. Gotowe butelki są przenoszone za pomocą koła gwiazdowego na przenośniku butelkowym, a następnie wysyłane z bloku przestawnego. Cała maszyna przyjmuje okna uszczelniające konsolę, piękne i przyzwoite.

Model do rozlewu wody
NIE. Model Pojemność Uwaga
1 8-24-8 12000bph
2 12-32-10 18000bph
3 16-40-15 24000bph
4 20-60-18 36000bph
Dlaczego warto wybrać Sunswell Blowing-filling-capping Combiblock
1) Specjalnie zaprojektowane wtórne układy nadmuchowe monitorują krzywą ciśnienia w czasie procesu rozciągania butelek w każdym wgłębieniu w celu zapewnienia dokładnych i aktualnych parametrów dla regulacji technicznej, co jest dogodniejsze dla operatorów do dostosowania parametrów technicznych.
2) Przyjąć technologię transferu manipulatora, który mechanizm krzywki ma precyzyjną kontrolę. Łap i wysyłaj preformy z dużą prędkością, a jakość jest niezawodna. Biorąc preformę, przesyłając preformę, biorąc butelkę i wysyłając dopasowanie do butelki z otwieraniem i zamykaniem formy, aby zapewnić, że proces przemieszczania jest dokładny i bardzo wydajny. Biorąc preformę, wysyłając preformę, zabierając butelkę i butelkę rankingową, automatycznie kończy się manipulatorem, unikając średniego zanieczyszczenia.

3) Mechanizm krzywkowy steruje dokładnie otwieraniem i zamykaniem ramy formy. Specjalny system blokowania i zwiększania ciśnienia oraz prosta i stabilna konstrukcja ramy formy mogą niezależnie kontrolować parametry nadmuchu każdej wnęki. Dobra funkcja diagnostyki awarii i specjalna struktura nadmuchu zapewniają niezawodność uszczelnienia przy różnych ciśnieniach. Ciśnienie nadmuchu można regulować.

4) Regulacja pręta rozciągliwego dokładnie osiowego rozciągnięcia preformy. Pierwsze pionowe rozciągnięcie preformy przedmuchu i drugiego rozdmuchu. Poprzez precyzyjną regulację pierwszego i drugiego rozdmuchu można uzyskać idealny rozkład grubości ścianki butelki.

5) Przerwać konwencjonalny projekt i przyjąć strukturę współosiowej tulei obrotowej o małej kubaturze i małej masie. Zastosuj dwa łożyska kulkowe zwykłe, aby przymocować dwa końce, aby koncentryczne były zewnętrzna tuleja i osie rdzenia, aby zapewnić, że obrotowy pierścień uszczelniający nie jest łatwy do uszkodzenia. Jednocześnie zwiększ jeden kanał zwrotny wody, aby woda wyciekająca w okręgu Gore płynęła z powrotem wzdłuż rury, zapewniając, że dystrybutor wody nie będzie przeciekał.

Szczegóły kontaktu
ZHANGJIAGANG CITY NANCHENG MACHINERY CO.,LTD

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas Message not be empty!